شرکت تولیدی سیم و کابل کاوه تک در سال 1370 شمسی با هدف تولید بخشی از سیم و کابل مورد نیاز کشور تاسیس شد .

موسس اصلی این شرکت که خود نیز از صنعتگران به نام و قدیمی کشور می باشد در ابتدای کار تمام خطوط اولیه شرکت را با تلاش و همت خویش و همکاران ، ساخته و راه اندازی نموده اند و با در اختیار داشتن ماشین آلات ساده در سال های اول تولید توانستند نشان ملی استاندارد ایران را دریافت نمایند و بهترین نوع کالا تولید و روانه بازار کنند که حتی استقبال خارجی نیز از آن محصولات به عمل آمد . اما به دلیل شرایط اقتصادی نامناسب قادر به صادرات به کشورهای خارجی نبود.

بعد از گذشت چند سال ، برای بالا بردن کیفیت , با تحقیقات فراوان واحد فنی مهندسی و واحد تحقیق و توسعه ، شرکت برآن شد که ماشین آلات خود را به روزرسانی کند , لذا اقدام به خرید و تجهیز ماشین آلات به روز و مدرن اروپائی نمود. همین امر تاثیر به سزایی در کاهش هزینه های جاری و نیروی انسانی به همراه داشت . در طی دهه های گذشته ، اعم فعالیت شرکت در صنعت ساختمان کشور بوده است . بنابراین در طرح های مسکن مهر سراسر کشور فعالیت گسترده ای داشت و توانست با اکثر پروژه های بزرگ کشور همکاری داشته باشد.

پس از آن به دلیل دارا بودن ماشین آلات پیشرفته , با استقبال صنعت خودروسازی کشور مواجه شده و برآن شدیم که تولید سیم های خودرویی را نیز به سبد کالایی خود اضافه کنیم . ورود به این عرصه نیز با تلاش شبانه روزی در واحدهای کنترل کیفیت ، فنی مهندسی و تحقیق و توسعه شرکت صورت گرفت و در آخر توانستیم از شرکت های ایران خودرو و سایپا تاییدیه دریافت نمائیم . در حال حاضر نیز با توجه به تمرکز کشور بر استفاده از تولیدات داخلی با این شرکت ها در حال همکاری می باشیم . در کنار این موارد واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه شرکت نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای را داشته اند . به طوری که تمام تجهیزات کنترلی و آزمایشی به روز گردیده و با اعمال این تغییرات موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار اداره استاندارد ایران شده اند ، لازم به ذکراست شرکت کاوه تک ، جزء معدود تولیدکنندگان صنعت سیم خودرویی کشورمی باشد .

اعتقاد راسخ ما ، درک نیاز و جلب رضایت مشتریان بوده و تمام امکانات خود را برای نیل به این مقصود بکار گرفته ایم و با دریافت گواهینامه IMS و 2008/ISOTS از موسسه TUV و پروانه واحد تحقیق و توسعه ، این مهم را بر لوح عملکرد شرکت نگاشته ایم و برای همکاری با شرکت های خودرو سازی ، دریافت گواهینامه TS از موسسه IMQ را در برنامه شرکت قرار دادیم وموفق به دریافت آن شدیم. و سپس ملزم به دریافت تائیدیه از شرکت توزیع برق تهران بزرگ ، استان قم ، مرکزی , برق باختر و تامین کنندگان شرکت توانیر ، تلاش دیگری بود که با پیگیری متخصصان ما حاصل شد . پایداری در خط مشی اصلی شرکت ، یعنی تمرکز قوا بر فعالیت در یک زمینه ، شرکت کاوه تک را قادر ساخته است تا به جایگاه قابل قبول بازار در زمینه تولید انواع سیم و کابل تخصصی خودرو در ایران با کیفیت بالا وکابلهای فشار ضعیف و متوسط برای کاربری های مسکونی ، تجاری و صنعتی دست یابد . هدف ما همواره ارائه بهترین کیفیت کالا برای مصرف کنندگان بوده و جلب رضایت مشتریان و ثبات در کیفیت ، اصولی هستند که پایبندی به آنها افتخار ماست.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ArabicEnglishPersian